Daugiametės gėlės

Yra 256 prekės (-ių)

Adenopfora Gaudi Violet

Adenopfora Gaudi Violet

Žydi violetiniais varpeliais liepos-rugsėjo mėn. 25 cm aukščio (žydėjimo metu su žiedais aukštis 45 cm.) Mėgsta saulėtą vietą.

2.50

Alūnė BLACK TAFFETA

Heuchera BLACK TAFFETA

Auga 30 cm. (žydėjimo metu iki 50 cm.) aukščio ir 40 cm. pločio kupstas. Blizgūs tamsiai violetinės spalvos lapai su garbanotais krašteliais. Žydi baltai kreminiais žiedeliais gegužės-liepos mėn. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. Tinka įvairiose kompozicijose priekiniam plane, apvadams.

3.00

Alūnė CAJUN FIRE

Heuchera CAJUN FIRE

Auga 20 cm aukščio (su žiedais 45 cm.) ir 35 cm pločio. Žydi baltais žiedais gegužės - rugsėjo mėn. Jauni lapai šviesesni - rausvesni, senesni rudai bordo spalvos. Žemė vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.00

Alūnė CHAMPAGNE

Heuchera CHAMPAGNE

30 cm. aukščio (su žiedias 35 cm.) ir 35 cm. pločio kerelis gintarinės spalvos lapais su tamsesnėmis gyslomis. Žiedų stiebeliai kaštoninės spalvos, žiedai - baltai persikiniai. Žydi gegužės - spalio mėn. Sezono antroje pusėje lapai gražiai nurausta. Nors alūnės nėra tipiški pavėsių augalai, tačiau daliniame šešėlyje veši puikiai.

3.00

Alūnė CINNABAR SILVER

Heuchera CINNABAR SILVER

Auga 25 cm. aukščio ir 35 cm. pločio kupstas. Lapai sidabriški su žaliu atspalviu ir tamsiomis gyslomis. Žiedai raudoni. Mėgsta saulėtą ar pusiau šešėlingą vietą, vidutinio drėgnumo ir derlingumo žemę. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

Nuo 3.00

Alūnė LIME MARMALADE

Heuchera LIME MARMALADE

Alūnė gelsvai salotiniais, gyliai karpytais, banguotais kraštais lapais. Neaukšta (iki 25 cm. aukščio), tačiau suformuota tankų, tvirtą lapelių kerą. Žydi birželio - liepos mėn. baltai. Dirva vidutinio derlingumo ir drėgnumo. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.00

Alūnė MARMALADE

Heuchera MARMALADE

Auga 25 cm aukščio ir 45 cm pločio kupstas. Lapai karamelinės spalvos, apatinė lapo pusė rožinė, kraštai banguoti. Suformuoja tvirtą, standų kerą. Žiedai balti. Auga saulėtoje arba pusiau šešėlingoje vietoje. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo.

Nuo 3.00

Alūnė MIDNIGHT ROSE SELECT

Heuchera MIDNIGHT ROSE SELECT

Auga 25 cm aukščio ir 40 cm pločio. Žiedai balti. Lapai bordo spalvos su rožinėmis dėmėmis. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis. Žiemoja gerai. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

Nuo 3.00

Alūnė MIDNIGHT RUFFLES

Heuchera MIDNIGHT RUFFLES

Auga 30 cm aukščio (su žiedais 55 cm.)  ir 60 cm pločio kupstas. Lapai dekoratyvūs, blizgūs, karpyti su garbanotais krašteliais. Žiedai balti, žydi gegužės - birželio mėn.  Vieta saulėta ar dalinis šešėlis. Dirva vidutinio drėgnumo, praturtinta kompostu. Tinka įvairiems spalviniams deriniams su daugiamečiais ir vienmečiais augalais.

Nuo 3.00

Alūnė MIRACLE

Heuchera MIRACLE

Sukurta Prancūzijoje. Vasarą lapai gelsvai žali, rudeniop su stipriu rausvu atspalviu. Žydi rausvais žiedeliais liepos - rugpjūčio mėn. Auga 20 cm. (su žiedais iki 40 cm.) aukščio ir 30-40 cm. pločio. Dirva vidutinio derlingumo ir drėgnumo. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

Nuo 3.00

Puslapiai